ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Nie trzeba kupować nowego sprzętu medycznego, można zdecydować się na znacznie tańsze rozwiązanie, czyli łóżko rehabilitacyjne używane. W ofercie wypożyczalni jest wiele modeli, które są gotowe do użycia. Zawsze można liczyć na pomoc w doborze odpowiedniego łóżka, w zależności od potrzeb i stanu pacjenta. Choremu zostanie zapewniony komfort, natomiast jego opiekun będzie miał ułatwioną pracę. Zajmowanie się pacjentem leżącym stanie się zdecydowanie łatwiejsze i wygodniejsze. Klient decyduje o tym, jak długo będzie użytkował łóżko. Obsługa zadba o to, aby w pełni spełniało wszystkie wymagania.

 

Szybki sposób na profesjonalne łóżko dla osoby leżącej w przystępnej cenie

 

Łóżko rehabilitacyjne to idealne rozwiązanie dla osób chorych, które muszą przebywać w pozycji leżącej oraz dla pacjentów wymagających opieki w domu, niepełnosprawnych, w podeszłym wieku. Wypożyczalnia ma do zaoferowania wiele modeli łóżek, więc warto na spokojnie zapoznać się z ich specyfikacją techniczną, sprawdzić dostępne funkcje. Można również przedstawić pracownikowi swoje potrzeby, preferencje i oczekiwania względem wynajmowanego sprzętu medycznego. zadbać o to, aby dobrać najlepsze łóżko dla osoby leżącej. Klient płaci wyłącznie miesięczną opłatę za użytkowanie sprzętu, która jest relatywnie niska w porównaniu z ogólną wartością łóżka. Przekłada się to wobec tego na spore oszczędności nie trzeba martwić się awariami, późniejszą odsprzedażą. Wypożyczalnia dba o to, aby wszystkie oferowane sprzęty były w pełni sprawne, zdezynfekowane, gotowe do użycia. W razie pojawienia się jakiejś usterki zostanie ona jak najszybciej usunięta lub wypożyczalnia wymieni łóżko na inny model, aby nie narażać pacjenta na niedogodności. Klient nie musi martwić się transportem, bo wypożyczalnia oferuje możliwość przywiezienia wynajętego sprzętu do domu użytkownika. Można liczyć także na wzniesienie go i prawidłowe zamontowanie wszystkiego, dzięki czemu w krótkim czasie choremu zostanie zapewniony wysoki komfort.

 

Jakie łóżko rehabilitacyjne używane?

 

Klasyczne łóżka rehabilitacyjne są manualne, przez co nie mają zbyt wielu możliwości regulacji. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie nowoczesne łóżko elektryczne, czyli zaawansowany sprzęt sterowany pilotem. Jest to ogromne ułatwienie dla pacjenta i jego opiekuna. Chory może stać się bardziej niezależny, dopasować optymalne ustawienia, w zależności od bieżących preferencji. W przypadku wynajmu możliwe jest uzyskanie profesjonalnego sprzętu medycznego bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Można regulować wiele elementów w łóżku, nie brakuje również wysięgnika z trójkątem. Przy jego wyborze należy mieć na uwadze maksymalne obciążenie. Standardowe modele są dostosowane do ciężaru 170 kg, ale w przypadku pacjentów o większej wadze należy wybrać łóżko o udźwigu co najmniej 200 kg. Dostępne są także łóżka dla osób mających sporą nadwagę, wytrzymują obciążenie do 250 kg. Ilość ustawień także ma znaczenie przy wyborze łóżka. W przypadku osób z unieruchomionym i kończynami zaleca się wybór modelu dwufunkcyjnego. Z kolei przy całkowitym unieruchomieniu najlepszym rozwiązaniem będzie łóżko rehabilitacyjne czterofunkcyjne. Pozwala to na uchronienie się przed bolesnymi odleżynami, zapobieganie pogłębiającym się problemom krążeniowym i oddechowym. Łóżko rehabilitacyjne może być wyposażone również w szereg dodatkowych elementów, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo, ułatwiają opiekę nad pacjentem. Wybór pada najczęściej na barierki boczne i koła, drabinki i wysięgniki, stojaki.

Łóżko rehabilitacyjne używane, Łóżko dla osoby leżącej

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14