ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Rehavit sklep ortopedyczny Katowice

 

Aktualnie bardzo dużo osób poszukuje różnorodnych produktów rehabilitacyjnych. Bez wątpienia coraz częściej dbamy o swoje zdrowie, jak również chodzimy systematycznie do lekarzy. Jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że wybór odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego nie jest wcale taki prosty. Więc czym powinniśmy się kierować w tym przypadku?

 

Coraz częściej poszukiwany sprzęt rehabilitacyjny

 

Obecnie bardzo dużo osób pracuje umysłowo co wiąże się z wieloma godzinami spędzonymi przed monitorem komputera. Tym bardziej w obecnych pandemicznych czasach kiedy praca zdalna na dobre weszła w ludzką codzienność. Z tego powodu coraz większa ilość osób skarży się na problemy z różnorodnymi częściami ciała (najczęściej są to bóle pleców i kolan) wywołane godzinami spędzonymi w pozycji siedzącej. Osoby, które odpowiednio wcześniej zauważą problem, zastanawiają się nad kupnem sprzętu rehabilitacyjnego. Może on być bardzo różny, od podstawowej piłeczki do masażu, przez roller, aż do ortez na kolano. Z tego powodu sprzęt rehabilitacyjny staje się coraz częściej kupowany przez wiele osób.

 

Czym kierować się wybierając sprzęt rehabilitacyjny?

 

Pierwszą i najważniejszą zasadą jest to, aby nie dobierać sprzętu rehabilitacyjnego na własną rękę, szczególnie kiedy jest to orteza lub inna forma usztywnienia. Wybór należy przedyskutować z fizjoterapeutą prowadzącym ewentualną rehabilitację, ponieważ nieodpowiednio dobrany sprzęt może pogłębiać problem lub stworzy inne schorzenie. Następnym krokiem powinien być wybór sprzętu atestowanego. Aby dane akcesoria mogły być uznawane za rehabilitacyjne, muszą być wytworzone zgodnie z panującymi regułami (np. w Unii Europejskiej). Jest to potwierdzane odpowiednim certyfikatem, który świadczy o tym, że sprzęt został wykonany zgodnie ze sztuką i może być dopuszczony do obrotu jako akcesoria rehabilitacyjne.

 

Sklep ortopedyczny Katowice - jakie produkty wybrać?

 

W Katowicach z pewnością znajdziemy bardzo wiele różnorodnych modeli sprzętu rehabilitacyjnego oraz ortopedycznego, jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że bardzo często duży wybór wśród tego typu produktów cale nie oznacza, że zakupy będą łatwe. W tym przypadku powinniśmy przede wszystkim kierować się solidnością produktów, jeżeli tylko zależy nam na zakupie wysokiej klasy urządzeń oraz pozostałych rzeczy niezbędnych do rehabilitacji.

Na pewno do pełnego powrotu do zdrowia będziemy potrzebować także wytrzymałych sprzętów rehabilitacyjnych, ponieważ nie warto inwestować w bardzo tanie i słabej jakości produkty, które nie przetrwają do końca naszej rehabilitacji. Warto w tym przypadku wybrać renomowanego producenta, ponieważ tylko dzięki temu mamy pewność, że wybrany przez nas sprzęt jest naprawdę wysokiej jakości i tym samym posłuży nam przez bardzo długi czas.

Wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny jest coraz częściej poszukiwany. Nie powinniśmy zapominać o tym, że wbrew pozorom ciężko jest go znaleźć, ponieważ nie każdy sklep oferuje towar naprawdę solidny oraz wytrzymały. Warto więc poszukiwać renomowanych producentów w dobrych sklepach. Taki sklep ortopedyczny Katowice, który ma bardzo duże doświadczenie w sprzedaży i bogaty asortyment na pewno będzie dla nas idealnym miejscem do zakupów. Warto przede wszystkim sprawdzić, jakiego rodzaju asortyment oferuje nam dane miejsce oraz w jakiej cenie są te produkty. Istotnie cena nie powinna wpływać zbytnio na jakość towaru, jednak odwiedzając wspomniany sklep ortopedyczny w Katowicach, nie warto kupować najtańszych rzeczy.

Image

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14