ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

W przypadku pacjentów wymagających stałej opieki, niebędących w stanie poruszać się samodzielnie, zmuszonych do spędzania wielu godzin dziennie w pozycji leżącej, koniecznością staje się zakup specjalistycznego sprzętu medycznego. Jest nim między innymi łóżko rehabilitacyjne, które zwiększa komfort życia pacjentowi i rodzinie, która zajmuje się nim na co dzień. Wybór łóżka rehabilitacyjnego powinien być dobrze przemyślany, należy oprzeć się na indywidualnych potrzebach pacjenta, jego stanie zdrowia. W przypadku tymczasowego użytkowania tego rodzaju sprzętu medycznego nie ma konieczności kupowania go na własność, ekonomicznym i wygodnym rozwiązaniem będzie wyjem łóżka. Wystarczy odwiedzić wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego, skorzystać z fachowego doradztwa i wybrać właściwy model.

Jakie ma do zaoferowania łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia sprzętu medycznego?

Dobrej jakości łóżko rehabilitacyjne renomowanego producenta, spełniające wszystkie wymagane normy, o wysokim standardzie, nie musi być drogie. Koszty jego użytkowania mogą zostać mocno ograniczone, jeśli skorzysta się z usług wypożyczalni sprzętu medycznego. Tym bardziej, jeśli nie wiadomo dokładnie, do kiedy potrwa rekonwalescencja i powrót do zdrowia pacjenta. Zaletą wypożyczenia łóżka rehabilitacyjnego jest możliwość zapewnienia choremu profesjonalnego sprzętu, który podniesie komfort jego życia, ułatwi i uprzyjemni mu codzienne funkcjonowanie. Wpłynie to korzystnie też na przyspieszenie powrotu do zdrowia. Wynajem jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż zakup drogiego sprzętu, na który trzeba często też długo czekać. W przypadku wypożyczalni potrzebny sprzęt dostępny jest praktycznie od ręki, z dnia na dzień może znaleźć się w domu pacjenta. Co więcej, pracownicy wypożyczalni mogą zająć się transportem łóżka rehabilitacyjnego, łącznie z jego montażem w docelowym miejscu. Chory może uzyskać szybką pomocy i być rehabilitowany w domu, co stanowi dla niego ogromną wygodę i ułatwienie. W zależności od potrzeb wynajem potrzebnego sprzętu medycznego może być rozliczany w oparciu o dni, tygodnie lub miesiące.

Przy wyborze łóżka rehabilitacyjnego zawsze trzeba kierować się indywidualnymi potrzebami danego pacjenta. Należy dobrać sprzęt do rodzaju choroby, z którą zmaga się chory, jego wagi, wieku i możliwości. Standardowe łóżka są przeznaczone dla osób o masie ciała nieprzekraczającej 165 kilogramów. Z kolei przy otyłości konieczny będzie sprzęt, który może być narażany na większe obciążenia, do 240 kg. Oferowane łózka rehabilitacyjne mogą mieć konstrukcję drewnianą lub metalową – te pierwsze są przyjemnie w dotyku, bardziej estetyczne, sprawiają wrażenie przytulniejszych. Kolejną kwestią będzie regulacja łóżka – może być manualna lub elektryczna. Nowoczesne modele są sterowane zdalnie za pomoc pilota, co jest niezwykle wygodne. Elektryczna regulacja sprawia, że pacjent może samodzielnie zmienić swoją pozycję, zgodnie z bieżącymi potrzebami i preferencjami. Do wyboru są łóżka trzy- lub nawet czterosegmentowe, dzięki czemu można unosić poszczególne części ciała osoby leżącej. Pacjent nie musi stale przebywać w pozycji leżącej, ale też półleżącej czy siedzącej. Im większe możliwości zmiany pozycji chorego, tym lepiej, gdyż pozwala to uchronić się przed odleżynami i obrzękami. Co więcej, opiekunowi łatwiej jest pielęgnować pacjenta i utrzymać higienę. Łóżka rehabilitacyjne mają też poręcza boczne chroniące przed wypadnięciem, wysięgnik z uchwytem czy kółka jezdne z hamulcem.

łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14