ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Koncentrator tlenu dla każdego.


Tlenoterapia jest jednym z największych osiągnięć w leczeniu przewlekłej niewydolności w oddychaniu. Dzięki tlenowej terapii pacjenci zmagający się z chorobami taki jak: POChP, astma, rozedma płuc, rak płuc oraz chorobami niewydolnościowymi krążenia, czy też klastrowymi bólami głowy, mogą znacznie polepszyć jakoś swojego życia. Domowe leczenie tlenem jest możliwe dzięki specjalistycznym aparatom tlenowym - koncentratorom tlenu, które dostarczają pacjentom odpowiednią, zalecaną przez lekarza porcję tlenu.
W naszej ofercie mamy koncentratory tlenu dla każdego
Prowadzimy sprzedaż i wynajem wysokiej jakości sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Posiadamy między innymi koncentratory tlenu:

- stacjonarne (zasilane prądem stałym),
- przenośne (zasilane zewnętrznie oraz prądem).

Stacjonarny koncentrator tlenu sprawdza się w warunkach domowych, z kolei przenośny dają pacjentom większą swobodę i mobilność. Jest lżejszy i zdecydowanie bardziej wygodny. Pozwala pacjentowi cieszyć się pełnią życia, a wygodna torba na sprzęt zapewnia dyskrecję.

Przenośny koncentrator tlenu może działać w trybie:

- pulsacyjnym - podają tlen gdy wyczują początkową fazę wdechu; wymaga świadomego oddychania przez nos, ponieważ oddech ustami nie wysyła impulsu i dawka tlenu nie zostaje podana;
- stały - nie wymagający kontroli oddechu, idealny dla dzieci.
Wypożyczalnia sprzętu medycznego działa 24h/7.
Prowadzimy sprzedaż i serwis koncentratorów tlenu na terenie całego kraju. Posiadamy szeroki asortyment wysokiej jakości koncentratorów tlenu, co pozwala nam idealnie dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb oraz możliwości danego pacjenta. Dzierżawiony przez nas sprzęt jest sprawny techniczny i podlega stałemu serwisowi. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz szkolenie dotyczące prawidłowej obsługi sprzętu.

koncentrator tlenu

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14