ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Dużo się słyszy o łóżkach rehabilitacyjnych, które - lepiej bądź gorzej - spełniają pokładane w nich oczekiwania. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie takie łóżka, które spełnią nawet najbardziej wyszukane potrzeby naszych Klientów i ich Pacjentów.

Łóżko przeciwodleżynowe wypożyczalnia - oferta, z której warto skorzystać

W przypadku takich rozwiązań jak łóżko przeciwodleżynowe wypożyczalnia powinna działać w pełni profesjonalnie, rozumiejąc oczekiwania swoich Klientów i ich Pacjentów. Tą samą zasadą kierujemy również i my, dbając o to, by zapewnić Państwu jak najlepsze łóżka i materace przeciwodleżynowe. Rozwiązania które oferujemy, w prosty i bezpieczny sposób masują ciało Pacjenta, oddziałując na nie poprzez specjalistyczny układ generujący zmienne ciśnienie powietrza.

Wypożyczenie łóżka dla chorego - uniwersalny sprzęt, który pomoże każdemu

Wysięgniki, barierki a także szereg dodatkowych akcesoriów w postaci stolików, bądź uchwytów, to tylko niewielka część wszystkich atutów, które posiadają nasze łóżka rehabilitacyjne. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również szeregu innowacji, chociażby w postaci możliwości sterowania pilotem. Jednym słowem, wypożyczenie łóżka dla chorego w naszej wypożyczalni, przełoży się na przyspieszone leczenie i zwiększony komfort Pacjenta.

Podsumowując, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dostęp do najwyższej jakości produktów. Oprócz łóżek typowo rehabilitacyjnych, oferujemy również wynajem szeregu akcesoriów, np. o strukturze chroniącej przed odleżynami, takimi jak np. dedykowane materace.

łóżko przeciwodleżynowe wypożyczalnia, wypożyczenie łóżka dla chorego

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14