ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Od wielu lat specjalizujemy się w wynajmowaniu łóżek rehabilitacyjnych. Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w zakresie w/w usług, dbając zarówno o komfort Pacjenta, jak też o odpowiednią obsługę Klienta. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Łóżka szpitalne wynajem po pierwsze - niskie ceny

W przypadku takiego sprzętu jak łóżka szpitalne wynajem powinien być w miarę możliwości tani, by zapewnić Pacjentom maksimum komfortu przez odpowiednio długi czas. Naszym celem, jest maksymalne obniżenie ceny wyżej wymienionych łóżek, tak by były one dostępne dla każdego Pacjenta. Dzięki innowacyjnym modelom świadczenia naszych usług, już dawno przegoniliśmy pod tym względem (i nie tylko) naszą konkurencję.

Łóżka szpitalne wynajem, po drugie - możliwość wyboru

Nie oferujemy wielu tych samych łóżek rehabilitacyjnych. Cały czas staramy się, by nasz asortyment był możliwie jak najbardziej zróżnicowany. Podzieliliśmy go na kilka klas, których poziom zależy od potrzeb Pacjenta. Dzięki temu, nasi Klienci mogą zoptymalizować koszty wynajmu, wykorzystując tylko takie rozwiązania, które są im naprawdę potrzebne.

Łóżka szpitalne wynajem, po trzecie - nowatorskie rozwiązania

Nie skupiamy się wyłącznie na odpowiednim poziomie świadczenia naszych usług. Wręcz przeciwnie - stale dbamy również o to, by nasz asortyment był na odpowiednim poziomie. W tym celu wybieramy rozwiązania, które posiadają maksimum usprawnień, w tym też regulatory umożliwiające zmianę przechyłu łóżka. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. Dlatego w naszym asortymencie pojawiają się wyłącznie takie łóżka, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych (np. ognia) i jednocześnie są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Słowo o pomocy technicznej

Choć nasze łóżka nie są skomplikowane pod względem konstrukcyjnym, to jednak naszym Klientom oferujemy - w cenie usługi wynajmu - kompleksowy transport na wybrane miejsce, wraz z montażem i podłączeniem ewentualnych akcesoriów.

Podsumowując, jesteśmy nowoczesną, elastyczną firmą. Mamy nadzieję, że dzięki naszym łóżkom szpitalnym i rehabilitacyjnym, korzystnie wpłyniemy na pozytywny przebieg niejednej terapii.

łóżka szpitalne wynajem

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14