NOWO OTWARTY ODDZIAŁ TYCHY

Niezależnie od swojej konstrukcji i przeznaczenia, łóżko do rehabilitacji musi posiadać określony zbiór cech, dzięki którym leczenie i rehabilitacja będą dla Pacjenta znacznie bardziej komfortowe. Co zatem wyróżnia nasze łóżka rehabilitacyjne od rozwiązań konkurencyjnych?

Łóżko do rehabilitacji prostota obsługi

Niezależnie od modelu, każde łóżko dostępne w naszej ofercie charakteryzuje się prostą i domyślną konstrukcją. Dzięki temu, ich obsługa jest prosta nawet dla początkujących Opiekunów. Dzięki odpowiednim materiałom wykończeniowym, ich czyszczenie nie jest niczym trudnym. Oczywiście zadbaliśmy również o to, by nie były to materiały wrażliwe na działanie ognia. W ten sposób w naszych rozwiązaniach łączymy ze sobą zarówno wygodę użytkowania, jak i bezpieczeństwo Pacjenta.

Łóżko do rehabilitacji wytrzymałość i niezawodność

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z faktu, że sama prostota obsługi to nie wszystko. Wiemy że równie ważne jest to, aby dane łóżko zostało wykonane z odpowiednich materiałów. Przy doborze produktów do naszego asortymentu, stale kontrolujemy je pod względem wytrzymałości na obciążenia. Dzięki temu mamy pewność, że nasze łóżka będą wygodnym i jednocześnie bezpiecznym miejscem wypoczynku i rehabilitacji.

Ruch to zdrowie

Każde nasze łóżko do rehabilitacji, posiada odpowiedni zestaw uchwytów, umożliwiających Pacjentowi ciągłą zmianę położenia. Oprócz tych skądinąd prostych rozwiązań, każde z nich posiada specjalny, wytrzymały wyciąg, który jest bardzo pomocny zwłaszcza w przypadku współpracy pomiędzy Pacjentem a jego Opiekunem. Większość czynności rehabilitacyjnych wymaga ciągłej współpracy pomiędzy tymi dwoma osobami, co dzięki specyficznej i innowacyjnej konstrukcji naszych łóżek jest znacznie łatwiejsze.

Podsumowując, dostarczane przez nas łóżka do rehabilitacji, to rozwiązania wygodne, bezpieczne, ale też i funkcjonalne. Niezależnie od wybranego modelu i klasy produktu, oferują one kompleksowy zestaw rozwiązań, korzystnie wpływających na pozytywny przebieg rehabilitacji i innych procesów leczniczych.

Łóżko do rehabilitacji

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

Oddział
43-100 Tychy
ul. Fabryczna 43
 
Siedziba
ul. Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.