ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Potrzebujesz łóżko medyczne? Nie mogłeś lepiej trafić.

Spróbujmy zgadnąć, jakie łóżko medyczne będzie najlepsze dla Państwa podopiecznych. Z pewnością musi być one wygodne, bezpieczne i łatwe w użyciu. Dobrze będzie, jeśli jego konstrukcja umożliwi łatwe przemieszczanie łóżka i pozwoli na regulację położenia poszczególnych jego komponentów. Nie bez znaczenia będzie też cena, która nie powinna być zbyt wysoka.

Łóżko medyczne, zapraszamy do nas!

Jeśli szukają Państwo rozwiązań, które wpisują się w powyższą strategię, lepiej nie mogliście trafić. Nasza firma oferuje kompleksowe wypożyczanie łóżek medycznych i rehabilitacyjnych, z uwzględnieniem warunków miejscowych i określonych potrzeb Klienta. Bez obaw! Również i u nas pracują prawdziwi profesjonaliści, którzy wiedzą, co dla danego Pacjenta będzie najlepsze. Oczywiście zdajemy sobie sprawę również z tego, że to nasi Klienci najlepiej znają swoich podopiecznych. Dlatego stale dbamy o to, by konsultować się z nimi przy doborze odpowiedniego sprzętu.

Łóżko medyczne, doświadczenie to nasz atut

Naszym niezaprzeczalnym atutem jest doświadczenie. Działamy na rynku już kilka dobrych lat, będąc jednocześnie świadkiem ciągłej ewolucji dostępnych na rynku łóżek. Zdajemy sobie sprawę, że wymusza to na nas ciągłe ulepszanie naszego asortymentu. Niemniej, jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni, ponieważ ciągle odkrywamy nowe standardy, które pomagają Pacjentom w komfortowym przeżywaniu czasu choroby i rehabilitacji.

Sprzedaż i logistyka w jednym

Kolejnym atutem naszej firmy jest kompleksowa baza techniczna, w której posiadamy szereg akcesoriów do konkretnych modeli łóżek. Nasi pracownicy znają nasz sprzęt od podszewki, dlatego potrafią oni w pełni profesjonalnie dobrać odpowiedni asortyment do oczekiwań Pacjenta i naszych Klientów. Oczywiście cały proces montażu również zostanie zrealizowany przez nasz personel, co znacznie ułatwi naszym Klientom korzystanie z udostępnianych przez nas rozwiązań.

Nasze łóżka medyczne są ponadto dostępne w różnych standardach, dostosowanych do potrzeb osób chorych. Jesteśmy przekonani, że pomoże to w odpowiednim spersonalizowaniu oferty pod konkretną osobę.

łóżko medyczne

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14