ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Wypożyczalnia sprzętu medycznego to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym niezwłocznie potrzebne jest dobrej jakości łóżko przeciwodleżynowe. Zapewni komfort i bezpieczeństwo. Wynająć można na określony czas także szereg przedmiotów ortopedycznych, środków pomocniczych. W ofercie znajdują się również rozmaite urządzenia i akcesoria mające na celu zlikwidowanie barier architektonicznych typu rampy, krzesła prysznicowe, schodołazy. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu medycznego. Usługi skierowane są dla osób chorych, starszych, wymagających rehabilitacji.

 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Rehavit

 

Przebywanie w domu jest zdecydowanie bardziej komfortowe niż w szpitalu, ale konieczne staje się stworzenie pacjentowi optymalnych warunków do życia i powrotu do zdrowia. W celu ułatwienia opieki nad osobą starszą, chorą, kontuzjowaną lub niepełnosprawną warto wyposażyć się w profesjonalny sprzęt medyczny. Nie trzeba jednak ponosić wysokich kosztów. Tańszym rozwiązaniem od zakupu jest wypożyczenie przedmiotów ortopedycznych, środków pomocniczych i sprzętu rehabilitacyjnego. Możliwe jest zapoznanie się ze specyfikacją techniczną poszczególnych urządzeń. Wynająć można łóżko rehabilitacyjne, koncentrator tlenowy, wózki inwalidzkie, podnośniki i wiele więcej. Oferta jest bogata i zróżnicowana. Zawsze można skontaktować się z obsługą wypożyczalni i poprosić o fachową poradę odnośnie doboru najlepszego sprzętu. Zostanie on dopasowany do potrzeb pacjenta, jego preferencji i oczekiwań. Nie ma problemu z kompleksowym wyposażeniem domu, czyli przystosowaniem pomieszczenia do możliwości pacjenta. Ułatwi to jego codzienne życie, zwiększy poziom bezpieczeństwa, pozwoli stać się bardziej samodzielnym, odciąży opiekuna.

 

Funkcjonalne łóżko przeciwodleżynowe do zadań specjalnych

 

Zakup profesjonalnego łóżka przeciwodleżynowego i rehabilitacyjnego wiąże się z koniecznością poniesienia wysokich kosztów. W wypożyczalni znajduje się wiele modeli łóżek, które można dopasować do indywidualnych wymagań. Są zaprojektowane w taki sposób, aby przeciwdziałać dolegliwościom bólowym ze strony kręgosłupa i pleców, obrzękom kończyn dolnych. Zapewniają pełną regulację, dzięki czemu można zmieniać wysokość, położenie wysięgnika ułatwiającego samodzielne przechodzenie z jednej pozycji do drugiej oraz wstawanie. Nowoczesne łóżka medyczne są elektryczne, co stanowi ogromne ułatwienie dla pacjenta i opiekuna.

Można we własnym zakresie sterować różnymi częściami łóżka przy użyciu pilota. Pozwala to na szybkie i bezproblemowe dostosowanie sprzętu do swoich aktualnych preferencji. Wpływa korzystnie na komfort psychiczny pacjenta, poprawia jakość jego codziennego życia. Wybrany sprzęt medyczny zostanie dostarczony pod wskazany adres i prawidłowo zamontowany w wyznaczonym miejscu. Pracownicy zadbają także o odebranie go, gdy przestanie być już potrzebny. Wszystkie oferowane urządzenia są w pełni sprawne, serwisowane, gotowe do użycia. Jeśli jednak wystąpi jakaś awaria w trakcie użytkowania, to zostanie ona niezwłocznie naprawiona lub wypożyczalnia dokona wymiany sprzętu w cenie wynajmu.

łóżko przeciwodleżynowe, wypożyczalnia sprzętu medycznego

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14