ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Łóżka rehabilitacyjne, określane też jako łóżka medyczne, ortopedyczne, używane są po to, aby zapewnić wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa ich użytkownikom oraz umożliwić opiekunom łatwą opiekę. Kiedy lepiej zdecydować się na wynajęcie łóżka rehabilitacyjnego, a kiedy je kupić? 

 

Kiedy potrzebne jest łóżko rehabilitacyjne?

 
 
Z łóżek rehabilitacyjnych korzysta się w szpitalach, zakładach opiekuńczo-leczniczych, domach opieki oraz innych placówkach medycznych i opiekuńczych. Mogą być one używane także w prywatnych domach pacjentów.
 
Łóżko rehabilitacyjne jest bardzo pomocne w stanie rekonwalescencji osób po urazach, kontuzjach, zabiegach i operacjach.
 
Stosowane są one również przez osoby z niepełnosprawnościami, które mają trudności z samodzielnym poruszaniem się.
 
Ponadto łózko rehabilitacyjne może być używane w przypadku osób przewlekle, obłożnie chorych, które wymagają stałej opieki. Jest ono polecane w opiece nad osobami z chorobami neurodegeneracyjnymi jak choroba Parkinsona i choroba Alzheimera, po udarach mózgu, wylewach, z chorobami nowotworowymi.
 
Gdy konieczne jest zastosowanie łóżka rehabilitacyjnego, można zdecydować się na jego zakupienie albo wynajęcie w wypożyczalni sprzętu medycznego. Co wybrać?
 
 

Zakup łóżka rehabilitacyjnego

 
 
Nowoczesne łóżka rehabilitacyjne można zakupić na własność i korzystać z nich bez dodatkowych opłat.
 
Na kupno łóżka rehabilitacyjnego warto zdecydować się wtedy, gdy będzie ono używane przez dłuższy okres. Opcja ta jest wybierana zatem dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób przewlekle chorych o dobrym rokowaniu, które z takiego łóżka będą korzystały stale.
 
Ceny łóżek rehabilitacyjnych są zróżnicowane i zależne od ich konstrukcji i dodatkowego wyposażenia. Średnio koszt zakupu nowego łóżka medycznego wynosi ok. 3 tysięcy złotych.
 
Takie wyposażenie sprzedawane jest w sklepach medycznych. Zamówienia składać można również internetowo, a łóżko zostanie nadane bezpośrednio pod adres podany przy zakupie.
 
Osobom wybierającym sklep medyczny Gliwice dają dostęp do wysokiej jakości łóżek rehabilitacyjnych w wielu wariantach od ręki.
 

Wynajem łóżka rehabilitacyjnego

 
Drugą opcją jest łóżko rehabilitacyjne z opcją najmu w wypożyczalni sprzętu medycznego. Może ona dostarczyć je do klienta i odebrać po zakończeniu umowy najmu.
 
Wynajęcie łóżka medycznego będzie najlepszym rozwiązaniem, gdy potrzebne jest tylko na określony czas. Stosowane jest ono wtedy głównie u osób po urazach i operacjach na czas rekonwalescencji. Również usługa ta jest wybierana w przypadku osób chorych, gdy rokowania są niepewne.
 
Dodatkowo wynajem jest korzystnym wyborem wtedy, gdy nie można pozwolić sobie na jednorazowy, większy wydatek związany z kupnem takiego mebla.
 
Koszt wypożyczenia łóżka rehabilitacyjnego wynosi średnio 140-150 złotych miesięcznie. Do miesięcznej ceny najmu należy dodać kaucję.
 
Do łóżka medycznego można również wynająć materac przeciwodleżynowy, które polecany jest w celu zapobiegania odleżynom u osób leżących.
 
Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Śląsk, Małopolska – zapraszamy do skorzystania z naszej usługi wynajmu wysokiej jakości łóżek i materaców!
 
sklep medyczny Gliwice, Łózko rehabilitacyjne

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14