ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia

Łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia - wynajem łóżka to doskonała szansa, dzięki której mamy szansę na przetestowanie danego łóżka, bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z jego zakupem. Obecnie jesteśmy w stanie wypożyczyć łóżko do rehabilitacji bez potrzeby wychodzenia z domu. W Internecie możemy odnaleźć wiele firm, które oferują usługi w tym zakresie. Dzięki poświęceniu czasu na sprawdzenie ofert, możemy dokonać wynajmu w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Wiele przedsiębiorstw proponuje również swoim klientom darmowy dowóz oraz montaż. W niektórych przypadkach istnieje także możliwość dołączenia bezpłatnej instrukcji dotyczącej prawidłowego użytkowania łóżka.

Łóżko rehabilitacjyjne wypożyczalnia - ceny

Łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia - ceny w poszczególnych firmach znacząco się różnią, jednak w większości przypadków istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. To bardzo duża zaleta oraz szansa, w szczególności dla osób, które nie dysponują znacznym budżetem. Cena warunkowana jest również w znacznym stopniu klasą łóżka, które pragniemy wypożyczyć. Obecnie najczęściej spotykanymi są klasy: ekonomiczna, standardowa oraz premium. To od Twoich potrzeb zależy wybór, jakiego dokonasz.

Możliwości oraz nowoczesne technologie wykorzystywane w produkcji łóżek do rehabilitacji

Łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia - niezależnie od klasy oraz standardu, łóżka wyposażone łatwą w zakresie utrzymania czystości obudowę. Dodatkowo możemy liczyć na elektryczne sterowanie, które w klasie premium umożliwia regulację jego wysokości oraz zagłówka.

Nowoczesne łóżka do rehabilitacji

Obecnie na stronach internetowych, które oferują usługi wynajmu łóżek do rehabilitacji możemy znaleźć produkty, które idealnie sprawdzą się zarówno w samodzielnych zakładach pomocy społecznych, jak i państwowych, czego doskonałym przykładem są szpitale oraz różnego typu placówki fizjoterapeutyczne. Przed podjęciem umowy o wynajem łóżka do rehabilitacji warto jest zaczerpnąć informacji o danym produkcie korzystając z wiedzy opublikowanej na forach internetowych oraz skonsultować się z daną firmą przez kontakt, który bez większego problemu możemy znaleźć na stronie. To wszystko pozwoli nam na podjęcie świadomego i racjonalnego wyboru, który z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14