ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Elektryczne łóżko rehabilitacyjne

 

Elektryczne łóżko rehabilitacyjne jest niezbędne dla każdej osoby, która ze względu na urazy lub przewlekłe choroby wymaga przebywania w ciągu dnia w pozycji leżącej. Tego typu łóżko zapewnia komfort i poprawia jakość codziennego życia, jednocześnie zmniejszając ryzyko powstania odleżyn, dzięki łatwej zmianie pozycji. Umożliwia również wygodniejsze wstawanie, zmiany pozycji oraz ułożenia ciała w wygodny sposób. Alternatywą dla zakupu łóżka elektronicznego, którego cena wynosi nawet kilka tysięcy złotych, jest wynajem w naszej wypożyczalni.

 

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych - Śląsk i Małopolska

 

Nasza firma oferuje wynajem łóżek rehabilitacyjnych wysokiej jakości dla osób chorych, po wypadkach komunikacyjnych oraz osób zmagających się z przejściowymi problemami motorycznymi, które potrzebują łóżka rehabilitacyjnego na pewien okres czasu. Oferujemy atrakcyjne ceny wynajmu, a także dostawę i montaż na miejscu u klienta oraz możliwość wykupienia łóżka w trakcie wynajmu, jeśli pojawi się taka konieczność.
W ofercie posiadamy różne klasy łóżek rehabilitacyjnych, w tym łóżka w wersji ekonomicznej, standardowej oraz premium.
Oferujemy porady i wskazówki dla osób, które nie wiedzą, jaki rodzaj łóżka będzie odpowiedni dla ich pacjentów lub bliskich. W tym celu zapraszamy do kontaktu.

 

Dlaczego warto wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne w naszej wypożyczalni?

 

Korzyści z wynajmu łóżka rehabilitacyjnego dla osoby chorej lub po wypadku to przede wszystkim podniesienie komfortu codziennego życia, w tym łatwe mycie, przebieranie oraz zapobieganie odleżynom. Tylko profesjonalne łóżko jest w stanie zmniejszyć ryzyko powstania odleżyn, dzięki łatwiejszym zmianom pozycji.

Łóżka dostępne w naszej ofercie posiadają możliwość regulacji wysokości poszczególnych części łóżka w wygodny sposób, tj. za pomocą pilota, dzięki czemu osoba chora może wykonywać to samodzielnie. Oferowane przez nas łóżka posiadają też barierki boczne oraz dodatkowe zabezpieczenia, które chronią osoby chore przed upadkiem, a także wysięgniki z trójkątami, umożliwiające samodzielne podnoszenie się i zmiany pozycji. Dla osób, które na co dzień opiekują się pacjentami po wypadkach lub przewlekle chorymi tego typu profesjonalny sprzęt zapewnia komfort pracy i znacząco odciąża kręgosłup, ponieważ nie ma konieczności podnoszenia pacjenta samodzielnie.

 

Jakie łóżka dostępne są w naszej ofercie?

 

Nasza firma oferuje różne klasy łóżek rehabilitacyjnych, w tym łóżko w wersji ekonomicznej posiadające metalową obudowę i dwie funkcje sterowania za pomocą pilota. Łóżko w klasie ekonomicznej posiada nogi sterowane manualnie, a w zestawie znajdują się również barierki metalowe.

Kolejną klasą łóżek rehabilitacyjnych są łóżka w wersji standardowej, posiadające drewnianą obudowę oraz sterowane za pomocą pilota, z regulowanymi zagłówkami, a także drewnianymi barierkami i wysięgnikiem.

Z kolei łóżka klasy premium, które również oferujemy na stałe w ofercie, to elektryczne łóżka w obudowie drewnianej, posiadające cztery funkcje sterowania za pomocą pilota, w tym m.in. podnoszenie nogi w zakresie do 45 stopni oraz pozycję pomocną podczas pionizacji pacjenta.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w zakresie wynajmu profesjonalnych łóżek elektrycznych!

Elektryczne łóżko

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14