ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Rehavit - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

 

Osoby dotknięte czasową lub permanentną niepełnosprawnością wymagają specjalnej opieki i wsparcia, gdyż same często nie są w stanie zapewnić sobie komfortu na co dzień. Leczenie pooperacyjne i rehabilitacja, trwałe uszkodzenia narządów ruchu czy niepełnosprawność wrodzona oraz ta będąca skutkiem udaru lub dolegliwości wieku starczego całkowicie determinuje życie chorych oraz wykonywanie przez nich podstawowych czynności. Aby zapewnić tym pacjentom godny standard życia, warto zadbać o odpowiednie warunki mieszkalne i wyposażenie, które będzie sprzyjało codziennej rehabilitacji i bezpieczeństwu. Jednym z podstawowych elementów umeblowania powinno być profesjonalne łóżko rehabilitacyjne.

 

Łóżka rehabilitacyjne - komfort i bezpieczeństwo

 

Będąc pod opieką placowki medycznej pacjenci mają zapewnione wygodne łóżka szpitalne, które przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Decydując się na przeniesienie chorego do domu, w pierwszej kolejności należy zadbać o to, aby zapewnić mu warunki, które pozwolą mu na bezpieczną i wygodną pracę nad odzyskaniem sprawności lub utrzymaniem wypracowanego do tej pory stanu zdrowia.

Możliwość wynajęcia łóżka szpitalnego to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów, których czeka zarówno krótko-, jak i długoterminowa rehabilitacja domowa. Łóżka szpitalne posiadają specjalną konstrukcję umożliwiającą wygodne regulowanie kąta pochylenia materaca, dzięki czemu pacjent może w prosty sposób dostosować położenie ciała do swoich potrzeb.
Dostępne w ofercie wynajmu łóżka szpitalne różnią się między sobą wielkością oraz funkcjami. Mogą one być wyposażone w specjalne barierki boczne, które można opuszczać ręcznie lub za pomocą mechanizmu elektrycznego, dzięki któremu można zabezpieczyć pacjenta przed niekontrolowanym osunięciem się ciała czy wypadnięciem z łóżka, na przykład podczas snu czy w czasie wstawania.


Łóżko rehabilitacyjne posiada także system regulowania wysokości, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem zarówno dla samego pacjenta, jak i dla jego opiekuna. Na czas zabiegów pielęgnacyjnych czy karmienia chorego łóżko może zostać wysunięte do góry, natomiast w momencie, gdy chcemy, aby pacjent usiadł lub wstał z łóżka, materac opuszczamy do odpowiedniej wysokości zapewniającej komfortowe wykonanie tej czynności.

 

Warto podkreślić, że rehabilitacyjne łóżka szpitalne wykonane są z materiałów, które można łatwo utrzymać w czystości czy dezynfekować dostępnymi na rynku środkami.
Łóżka wyposażone są w kółka, które umożliwiają wygodne przemieszczanie mebla w dowolne miejsce. System hamulców pozwala natomiast zablokować każde z kołek w wybranym położeniu, co powoduje unieruchomienie łóżka w danej pozycji.

 

Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego - zalety

 

Zdecydowaną zaletą wynajęcia łóżka rehabilitacyjnego dla osoby niepełnosprawnej lub wymagającej rehabilitacji jest komfort i bezpieczeństwo, jakie dzięki temu zapewniamy choremu.
Z ekonomicznego punktu widzenia atutem z pewnością jest cena, którą płacimy za okres wynajmu. Zakup profesjonalnego łóżka rehabilitacyjnego to koszt od 2.000 do nawet 7.000zł w zależności od producenta oraz funkcji, jakie będzie ono posiadało. W sytuacji jednak, gdy przed chorym jest kilkumiesięczna perspektywa powrotu do sprawności, koszt wynajmu okazuje się zecydowanie niższy niż sfinansowanie zakupu łóżka.

Profesjonalne łóżko szpitlne o charakterze rehabilitacyjnym niesie ze sobą wiele korzyści zarówno z punktu widzenia chorego, jak i jego opiekuna. Zapewnienie pacjentowi optymalnych warunków życia korzystnie wpływa na jego stan psychiczny i przyczynia się do lepszych efektów rehabilitacji.

wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Rehavit

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14