ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Sklep medyczny Katowice

Przewlekle chorzy pacjenci, osoby na wózkach inwalidzkich czy poruszający się przy pomocy odpowiednich urządzeń, wymagają przystosowanego do ich wymagań sprzętu rehabilitacyjnego.

Sklep medyczny Katowice, bogaty wybór

Prezentujemy ofertę naszego sklepu medycznego, który na mocy kontraktów z NFZ, zaopatruje chorych w potrzebny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny.
W naszej bogatej ofercie możemy wyróżnić przede wszystkim łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, protezy i stabilizatory, ortezy stawów, kule, balkoniki, aparaty słuchu, urządzenia toaletowe dla niepełnosprawnych, sprzęt rehabilitacyjny, drobny sprzęt medyczny jak ciśnieniomierze, pulsoksymetry, inhalatory czy ssaki, oraz opatrunki i wiele innych potrzebnych akcesoriów.

Sklep medyczny Katowice, dostępny sprzęt

Każdy sprzęt posiadający certyfikat zezwalający na bezpieczne użytkowanie został wyprodukowany według ustalonych norm i zaleceń. Kule i balkoniki posiadają nakładki antypoślizgowe, wózki są zaopatrzone w stabilne koła z mocno bieżnikowanymi oponami, łóżka rehabilitacyjne są sterowane pilotem i posiadają wiele przydatnych funkcji ułatwiających wykonywanie czynności choremu i jego opiekunowi, a jednorazowy sprzęt do użytku zewnętrznego i wewnętrznego posiada stosowne atesty hipoalergiczne.

Niektóre pozycje z naszej oferty można również wypożyczyć – dotyczy to łóżek rehabilitacyjnych, balkoników, kul czy wózków inwalidzkich. Czas wypożyczenia określony jest w momencie podpisywania umowy.
Nasz sklep medyczny Katowice, dzięki umowie z NFZ oferuje specjalne rabaty dla ubezpieczonych pacjentów.

Dzięki szerokim kontaktom z hurtowniami medycznymi, jesteśmy w stanie – na specjalne zamówienie, sprowadzić sprzęt aktualnie nieznajdujący się w naszej ofercie.

Gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej szerokiej oferty.

sklep medyczny Katowice

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko-Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.