ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Sklep medyczny Sosnowiec

Sklep medyczny Sosnowiec Rehavit oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów medycznych, takich jak łóżka, wózki, laski, a także i artykuły pierwszej potrzeby. Kupno odpowiedniego sprzętu to często konieczność z powodu choroby albo wypadku bliskiego członka rodziny i stajemy wtedy przed koniecznością zaopatrzenia się w nowe, dotąd nieznane produkty. Jak je wybrać, żeby jak najlepiej się nam przysłużyły?

Sklep medyczny Sosnowiec, fachowa pomoc na miejscu.

Obsługa sklepu medycznego w Sosnowcu jest w tym przypadku do Państwa usług, służąc specjalistyczną wiedzą i doradztwem. Sprzęt medyczny jest sprzętem mocno zróżnicowanym, dlatego też wymaga odpowiedniego podejścia i wyboru najwłaściwszej opcji. Może to być trudne dla osoby, która kupuje tego typu sprzęty po raz pierwszy, dlatego też warto zdać się na pomoc innych, lepiej doświadczonych pracowników.

Sklep medyczny Sosnowiec czy sklep on-line.

W przypadku sprzętu medycznego dużo lepszym pomysłem jest zakup produktów na miejscu, czyli w sklepie stacjonarnym, szczególnie gdy takiego zakupu dokonujemy po raz pierwszy albo gdy szukamy specjalnie dopasowanego sprzętu takiego jak łóżka, wózki albo gorsety. W przeciwnym razie musimy się liczyć ze źle dobranym sprzętem, co może mieć ogromne konsekwencje dla zdrowia i przebiegu leczenia pacjenta. W sklepie stacjonarnym możemy ponadto skorzystać z pomocy osób pracujących na miejscu, którzy w razie jakichkolwiek wątpliwości mogą służyć poradą lub dobrym słowem. Jest to ogromnie ważne dla osób, które stoją przed tego typu zakupami.

Sklep medyczny Sosnowiec

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14