ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Łóżka rehabilitacyjne - sprzęt, w który warto inwestować


Rolą łóżka rehabilitacyjnego jest zapewnienie osobom chorym kompleksowych warunków wypoczynku. Odpowiednio dobrane łóżko, nie tylko zwiększa komfort osoby chorej, ale też - w wielu przypadkach - znacznie przyspiesza proces rehabilitacji. Prowadząc naszą działalność, stale mamy to na uwadze.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy podmiotem zajmującym się kompleksowym wypożyczaniem sprzętu rehabilitacyjnego. Oferujemy Państwu szeroki zakres asortymentu, uwzględniając zarówno potrzeby pacjentów, jak i ich opiekunów. Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę techniczną wynajmowanego sprzętu, w ramach której jest on serwisowany, montowany i transportowany.

Co warto wiedzieć o naszym asortymencie?

Nasz sprzęt rehabilitacyjny spełnia szereg uwarunkowań, związanych z obsługą osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Posiada on odpowiednie certyfikaty, dzięki którym może być on dopuszczony do użytku jako sprzęt medyczny. Wszystkie rozwiązania wchodzące w skład naszego asortymentu, charakteryzują się maksymalną funkcjonalnością i ergonomiką. W przypadku bardziej złożonych rozwiązań, takich jak np. łózka rehabilitacyjne, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu sprzęt, którego parametry mogą być dowolnie modyfikowane. Dzięki temu sprawdzi się on niezależnie od klasyfikacji chorobowej pacjenta.

Siła w akcesoriach

Sam sprzęt rehabilitacyjny to nie wszystko. Równie istotne są akcesoria z nim współpracujące. W naszej ofercie posiadamy szereg rozwiązań, dzięki którym możliwe jest rozszerzenie dotychczasowych możliwości posiadanego przez Państwa sprzętu. W razie potrzeby bardzo chętnie pomożemy Państwu w doborze odpowiednich rozwiązań. Nasi specjaliści mają bardzo dużą wiedzę, którą chętnie podzielą się z Państwem.

Podsumowując - nasz sprzęt rehabilitacyjny, a zwłaszcza specjalistyczne łóżka, to rozwiązania funkcjonalne i sprawdzone. Nasza wypożyczalnia – dzięki doświadczonemu personelowi – pomoże Państwu w doborze odpowiednich rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z zakresem prowadzonej przez nas działalności.

sprzęt rehabilitacyjny

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14