ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Rehavit - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego na Śląsku

Są dziedziny, gdzie wypożyczanie opłaca się bardziej niż kupno. Jedną z nich jest rehabilitacja oraz opieka nad niepełnosprawnymi. Sprzęt rehabilitacyjny jest bardzo drogi. W związku z tym coraz większą popularnością cieszy się idea wypożyczania takiego sprzętu. Jak wygląda wypożyczanie takiego sprzętu i komu się je poleca?

Na jak długo można wypożyczyć sprzęt?


Sprzęt można wypożyczyć na okres odpowiadający wypożyczającemu. Wypożyczalnia umożliwia wypożyczenie na dni, tygodnie lub miesiące. Trzeba się liczyć z tym, że niestety krótszy okres użytkowania sprzętu będzie wiązał się z wyższymi kosztami wynajmu. W związku z tym lepiej jest wynająć sprzęt jednorazowo na dłuższy okres niż kilka razy na krótsze okresy.

Od czego zależy cena wynajmu sprzętu?


Jak już wspomniano, cena wynajmu zależy od czasu, na jaki wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego go udostępni. Ponadto cenę kształtuje także typ sprzętu oraz funkcje, jakie dany sprzęt posiada. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń oraz rodzaju sprzętu.

Czy wypożyczyć materac przeciwodleżynowy?


Sprzęt możliwy do wypożyczenia to urządzenia i akcesoria przeznaczone przede wszystkim dla osób z ograniczoną możliwością poruszania się. Jednym z przykładów takiego wyposażenia jest materac przeciwodleżynowy. Jest to materac zmiennociśnieniowy. Cecha ta pozwala na odciążanie miejsc, które zazwyczaj są obciążone podczas długotrwałego leżenia w jednej pozycji. Pozwala to na zapobieganie powstawaniu nowych odleżyn oraz leczeniu tych już powstałych.

Czy wypożyczalnia oferuje łóżko rehabilitacyjne?


W ofercie wypożyczalni jest łóżko rehabilitacyjne. Jest ono przeznaczone dla osób, które muszą leżeć lub nie mogą o własnych siłach wstać z łóżka. Sprzęt ten jest wyposażony z system elektryczny sterowany pilotem umożliwiający podnoszenie łóżka. Niektóre modele posiadają także wyposażenie pozwalające na przeprowadzanie prostych ćwiczeń rehabilitacyjnych.

łóżko rehabilitacyjne, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, materac przeciwodleżynowy

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14