ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Ból karku, a sprzęt z wypożyczalni

 

  W dzisiejszych czasach rehabilitacja jest powszechnie znana. Specjalistyczna pomoc pacjentom może być udzielana nie tylko w szpitalach, ale również w domu. Aby zwiększyć efektywność rehabilitacji warto wyposażyć się w profesjonalny sprzęt. Aby prowadzić rehabilitację w domu nie trzeba od razu inwestować w nowy sprzęt. Dla wielu osób bardzo ciekawą alternatywą może okazać się dzierżawa sprzętu rehabilitacyjnego, która w ostatnim czasie zdobywa coraz większe grono zadowolonych użytkowników.

 

Ból karku, na pomoc!

 

  Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego jest doskonałym wyborem przede wszystkim dla tych pacjentów, u których dysfunkcja ma jedynie charakter czasowy. Zakupienie profesjonalnego sprzętu w wielu przypadkach wiąże się z bardzo dużym wydatkiem finansowym. Dzięki dzierżawie można zaoszczędzić sporo pieniędzy i nerwów. Jest to bardzo wygodne i niesłychanie praktyczne rozwiązanie. Profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny nie tylko pozytywnie wpływa na jakość życia, ale co najważniejsze zapewnia specjalistyczne wsparcie podczas rehabilitacji. Przy niektórych schorzeniach bardzo trudno jest osiągnąć szybkie efekty i powrócić w pełni do sprawności.

 

Dlaczego warto wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny?

 

  Dla osób starszych, niepełnosprawnych i schorowanych bardzo ważną rolę odgrywa powrót do samodzielności, a dokładniej mówiąc do bezproblemowego i bezpiecznego wykonywania codziennych czynności. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi większość pacjentów jest w stanie normalnie funkcjonować bez opieki osób trzecich. Mowa tutaj nie tylko o wózkach ortopedycznych i specjalnych chodzikach rehabilitacyjnych, ale również o popularnych balkonikach albo krzesłach toaletowych. Sprzęt tego typu jest niezbędny osobom, które są w trakcie rehabilitacji po ciężkich zabiegach.

 

Jaki sprzęt wypożyczyć?

 

Profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny jest niezbędny także ciężko chorym pacjentom, którzy zmuszeni są do ciągłego leżenia w łóżku. W takiej sytuacji przydać mogą się nowoczesne łóżka rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym i specjalny podnośnik pacjenta. Nie można zapominać także o stolikach przyłóżkowych i materacach przeciwodleżynowych rurowych. Wypożyczając sprzęt rehabilitacyjny można zapewnić choremu wysoki komfort, a opiekującym bardzo nieocenioną pomoc. Pacjenci, którzy mają mniejsze lub większe problemy z układem oddechowym powinni zainteresować się wypożyczeniem specjalnego koncentratora tlenu albo ssaka medycznego.

 

Jaki sprzęt rehabilitacyjny na ból karku?

 

  Ból karku w dzisiejszych czasach jest zmorą nie tylko starszych osób. Na szczęście dzięki systematycznym ćwiczeniom, można znacząco złagodzić dolegliwości bólowe. Przy problemach z karkiem warto wypożyczyć popularne kołnierze ortopedyczne, które skutecznie usztywniają odcinek szyjny kręgosłupa. Kołnierze zaprojektowane zostały w taki sposób, aby wspierać fizjologiczne ułożenie odcinka szyjnego, dzięki czemu można znacząco łagodzić bóle związane z urazami tego miejsca. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że kołnierze ortopedyczne stosuje się nie tylko do stabilizacji po operacjach, ale również przy terapii ostrego albo chronicznego syndromu bolesności szyi. Z praktycznego punktu widzenia najlepiej wypożyczyć kołnierze, które można samodzielnie zakładać i zdejmować.

 

Jakie są kluczowe zalety wypożyczania sprzętu rehabilitacyjnego?

 

  Największymi zaletami wypożyczania sprzętu rehabilitacyjnego są nie tylko olbrzymie oszczędności finansowe, ale przede wszystkim to, że można zapewnić osobie chorej niezbędny sprzęt rehabilitacyjny. Do największych zalet należy zaliczyć również łatwą i szybką dostawę sprzętu we wskazane miejsce. Wiele chorób wymaga natychmiastowego działania, dlatego też warto jak najszybciej rozpocząć rehabilitację. Nie można zapominać również i o tym, że posiadanie sprzętu we własnym domu zapewnia pacjentom spokój i olbrzymi komfort. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mogą mieć problemy z dojazdem do szpitali na codzienną rehabilitację.

ból karku

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14