ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Wypożyczenie łóżka medycznego - szybko, sprawnie, tanio

 

Łóżko przeciwodleżynowe jest niezwykle istotne w przypadku każdej osoby, która musi przebywać w pozycji leżącej. Stanowi ogromne udogodnienie dla osób starszych, niepełnosprawnych, w trakcie rekonwalescencji. Podnosi komfort życia i ułatwia rehabilitację, dzięki czemu przyspiesza proces odzyskania sprawności i powrotu do zdrowia. Profesjonalne łóżko rehabilitacyjne pomaga zarówno choremu, jak i jego opiekunowi. Jako że zakup łóżka medycznego wiąże się z wysokimi kosztami, to w celu zaoszczędzenia pieniędzy i czasu najlepszym rozwiązaniem będzie jego wynajęcie.

Wypożyczenie łóżka medycznego sposobem na szybkie i tanie pozyskanie niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego

W przypadku osoby przewlekle chorej, która będzie musiała korzystać z łóżka przeciwodleżynowego przez długi czas, najbardziej opłacalny staje się jego zakup. Z kolei przy dobrych rokowaniach, tymczasowym korzystaniu ze sprzętu medycznego, najlepszym rozwiązaniem jest jego wypożyczenie. Pozwala to zaoszczędzić sporo pieniędzy, znika również problem z późniejszą odsprzedażą niepotrzebnego już łóżka rehabilitacyjnego. Wypożyczalnia sprzętu medycznego może pochwalić się bogatą i zróżnicowaną ofertą. Sprzęt jest dostępny od ręki, co przekłada się na oszczędność czasu. Umożliwia to szybkie zapewnienie pacjentowi należytej opieki i rozpoczęcie rehabilitacji.

Pracownicy oferują również fachowe doradztwo, pomogą dobrać odpowiedni sprzęt medyczny do indywidualnych potrzeb i preferencji przyszłego użytkownika. Łóżka rehabilitacyjne są wysokiej jakości, sprawdzone, w pełni sprawne, gotowe do użycia. Można liczyć także na transport sprzętu medycznego i jego montaż w pokoju pacjenta. Łóżko przeciwodleżynowe wypożyczalnia ma do zaoferowania zarówno tradycyjne, jak i elektryczne, w pełni zautomatyzowane. Nowoczesne modele sterowane pilotem to ogromne udogodnienie zarówno dla pacjenta, jak i jego opiekuna. Chory może samodzielnie wyregulować łóżko w dowolnym momencie, zmodyfikować ustawienia zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami i preferencjami. Klienci płacą wyłącznie za użytkowanie sprzętu. Jeśli stanie się on zbędny, to pracownicy przyjadą po jego odbiór. W razie wystąpienia awarii można liczyć na błyskawiczną naprawę lub wymianę łóżka na inne.

 

wypożyczenie łóżka medycznego, łóżko przeciwodleżynowe wypożyczalnia

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14