ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Łóżka medyczne dostępne od ręki

 

Świat pędzi do przodu. Ludzie są bardzo zabiegani a gdy przychodzi wieczór a po niej noc każdy chce odpocząć, zrelaksować się. Bardzo ważne w tym aspekcie jest odpowiednie łóżko. Dla osób mających większe wymagania niż przeciętne warto zainwestować w posłanie medyczne inaczej rehabilitacyjne. To od naszego wyspania się zależeć będzie bowiem cały następny dzień. Śpiąc na niewłaściwym łóżku można nabawić się wielu problemów w tym m.in z kręgosłupem. Dlatego tak ważne jest to, aby wybierać racjonalnie, świadomie.

 

Używane łóżka rehabilitacyjne

 

Łóżkiem medycznym inaczej rehabilitacyjnym nazywamy pewnego typu sprzęt, który wykorzystujemy głównie w szpitalach czy sanatoriach. Zdarza się, że i w domach. Tego rodzaju specjalistyczne akcesoria mają zapewnić osobie użytkującej bezpieczeństwo, mobilność a także wygodę. Jeśli chodzi o używane łóżka rehabilitacyjne można je nabyć w granicach oscylujących między 800-1500 złotych. Natomiast te bardziej zaawansowane technologicznie mogę kosztować nawet kilkanaście czy kilkaset tysięcy złotych! Tego typu posłania są przeznaczone głównie dla osób chorujących. Służą one oprócz zapewnienia wygody, do rehabilitacji pacjentów w sanatoriach, domach opieki, szpitalach czy prywatnych mieszkaniach. Mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa dla pacjenta. I tak zapory boczne funkcjonują aby przypadkiem z łóżka dana osoba nie wypadła. Kolejną rzeczą, która jest kluczowa podczas wykorzystywania tego typu urządzeń to komfort rekonwalescencji co za tym idzie umożliwienie opiekunom osoby często znacznie niepełnosprawnej łatwej opieki.

 

Specyfikacja lóżek medycznych nowych i używanych

 

Łóżka medyczne inaczej rehabilitacyjne najczęściej w składzie zawierają kółka, które mają zapewnić jak najlepszą mobilność w możliwie wszystkich kierunkach, po których będzie przemieszczać się osoba będąca w łóżku. Co bardzo ważne powinny zawierać po bokach poręcz, która uniemożliwi ewentualne wypadnięcie chorej osoby. Posiadają również drewniane leże. Dla najwyższego komfortu powinno się nabyć materac przeciwodleżynowy, który będzie doskonałym uzupełnieniem tego typu narzędzi. Dzięki niemu nie będzie konieczne tak częste przewracanie pacjenta z jednego boku na drugi. Tego typu materac przeciwodleżynowy można dokupić na własną rękę, osobno.

 

Funkcje łóżek rehabilitacyjnych

 

Najczęściej łóżko tego rodzaju jest wyposażone w minimum dwie główne funkcje jakimi są: elektryczne bądź hydrauliczne podnoszenie zagłówka bądź tego samego rodzaju całej konstrukcji łóżka. Pierwsza z wymienionych wyżej opcji stanowi warunek konieczny przy karmieniu chorego. Podnoszenie całej konstrukcji łóżka medycznego posiada dwie najważniejsze zalety. Pozwala na kompleksową pielęgnacje bez potrzeby nadmiernego schylania się. Po kolejne, tego typu posłanie jest docelowo skonstruowane aby ułatwić wstawanie. Wystarczy usiąść na samej krawędzi legowiska a następnie podnieść całe łóżko do samej góry tak, aby w sposób delikatny opuściło osobę chorą na własne nogi. A dzieje się to po to by nie musiał dźwigać całego ciała obciążając często chore stawy. Zarówno łóżko nowe jak i używane w stanie bardzo dobrym mogą służyć długie lata. Super opcją jest wypożyczenie posłania rehabilitacyjnego na Śląsku. Konkurencyjne ceny i wysoka jakość.

Używane łóżka rehabilitacyjne, łóżka medyczne

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14