ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Jeśli ktoś musi przebywać długotrwale w pozycji leżącej na skutek doznanego urazu, przebytej operacji lub choroby, to potrzebować będzie odpowiedniego łóżka. Najlepszym rozwiązaniem jest wyposażenie się w profesjonalny sprzęt medyczny, czyli w łóżko rehabilitacyjne. Zaprojektowano je w tak sposób, aby zapewnić użytkownikowi komfortowe warunki, ułatwić sprawowanie opieki nad nim i przyspieszyć powrót do zdrowia. Jeśli łóżko rehabilitacyjne będzie używane tylko przez określony czas, to nie ma sensu wydawać dużej kwoty pieniędzy na jego zakup. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie w tym przypadku wynajęcie sprzętu medycznego.


Czy łóżko rehabilitacyjne wynajem to dobry pomysł?Rehabilitacja jest najczęściej długotrwała, wymaga od pacjenta zaangażowania i cierpliwości. W celu przyspieszenia powrotu do zdrowia, odzyskania utraconej sprawności, warto wyposażyć się w profesjonalny sprzęt medyczny. Świetnym rozwiązaniem będzie wynajem łóżka rehabilitacyjnego, które zapewni wygodę oraz zwiększy efektywność wykonywanych zabiegów i ćwiczeń. Pacjent poczuje się zdecydowanie lepiej w domowym zaciszu, a mając odpowiednie łóżko medyczne, można kontynuować rehabilitację w przyjaznym otoczeniu. W przypadku wynajmu łóżka rehabilitacyjnego możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy i czasu.

Do wyboru są rozmaite modele, więc dla każdego znajdzie się odpowiedni mebel. Cena wynajmu jest atrakcyjna, można przetestować różne łóżka. Zaletami są także dostarczenie mebla do domu i zamontowanie go. Wiele wypożyczalni daje możliwość wykupienia łóżka w trakcie wynajmu. W zależności od potrzeb można wybrać łóżko klasy ekonomicznej, standardowej lub premium. Profesjonalna obsługa zawsze służy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego łóżka rehabilitacyjnego. W zestawie znajdują się także różne dodatkowe akcesoria, które ułatwiają mycie, przebieranie i zapobieganie odleżynom. Barierki boczne zapobiegają przed wypadnięciem z łóżka, a wysięgnik z trójkątem pozwala na samodzielne zmienianie pozycji/podnoszenie się.

Czym kierować się przy wyborze łóżka rehabilitacyjnego?


Dobrze dobrane łóżko rehabilitacyjne zapewni komfort użytkowania. Ułatwi życie nie tylko pacjentowi, ale też jego opiekunowi. Najlepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie modelu elektrycznego, czyli sterowanego pilotem. Będzie to duże odciążenie dla osób opiekującym się chorym. Ponadto łóżko elektryczne pozwala się bardziej usamodzielnić pacjentowi, nie musi on nikogo prosić o wyregulowanie mebla. Za pomocą pilota dostosuje go do swoich aktualnych potrzeb i preferencji. Łóżko rehabilitacyjne zawsze powinno się dobierać do wzrostu i wagi użytkownika. Na uwadze trzeba mieć jego stan zdrowia, sprawność ruchową, wykonywane procedury lecznicze. Istotne jest także dobranie właściwego materaca, który zapewni wygodę i zapobiegnie powstawaniu bolesnych odleżyn. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór specjalistycznego materaca medycznego przeciwodleżynowego. Przydadzą się także dodatkowe elementy w postaci regulowanych barierek chroniących przed upadkiem podczas snu, trójkątnego wysięgnika pozwalającego na podciąganie się. Przyda się również przesuwny stolik lub specjalna szafa dla pacjenta, aby miał w zasięgu ręki niezbędne przedmioty.

łóżko rehabilitacyjne wynajem

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14