ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Potrzebujesz łóżko rehabilitacyjne? Zajrzyj do nas!

Tymczasowa pielęgnacja osób chorych wymaga zastosowania tymczasowych rozwiązań, dzięki którym będą one miały zapewnioną opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych w swojej ofercie posiada szeroki wybór łóżek rehabilitacyjnych, dzięki którym osoby chore będą mogły w komfortowy sposób radzić sobie ze swymi schorzeniami.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Dlaczego warto wybrać nasze łóżka?

Po pierwsze - nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych oferuje najwyższej jakości sprzęt, dzięki któremu pacjenci mogą poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Zastosowane w nich systemy, pozwalają ograniczyć praktycznie do zera ryzyko powstania odleżyn, co w przypadku pacjentów obłożnie chorych ma ogromne znaczenie.

Po drugie - nasze łóżka posiadają ergonomiczne wysięgniki, dzięki którym Pacjenci mogą w wygodny sposób podnosić się z łóżka a także - w razie potrzeby - zmieniać swoją pozycję. Wysięgnik ten jest również sporym usprawnieniem dla opiekuna, który dzięki niemu może uniknąć nadmiernego obciążenia fizycznego.

Po trzecie - konstrukcje naszych łóżek zostały tak zaprojektowane, by zapewnić maksimum ergonomii i bezpieczeństwa. Trwałe materiały, barierki boczne i regulowany stopień przechylenia, to tylko niektóre z najważniejszych i najciekawszych atutów naszych rozwiązań. Jeśli chcą Państwo poznać wszystkie atuty oferowanych przez nas urządzeń rehabilitacyjnych, koniecznie zapraszamy do dokładnego przeanalizowania naszej oferty.

Atuty naszej oferty, to:

1. Niska cena - oferujemy wynajem szeroko rozumianego sprzętu rehabilitacyjnego, w tym profesjonalnych łóżek o różnym stopniu komfortu. Dzięki wprowadzonym przez nas innowacyjnym modelom finansowania, nasz sprzęt udostępniamy w bardzo korzystnej cenie, uwzględniającej komfort łóżka i czas użytkowania.

2. Możliwość wykupu - jeśli nasz sprzęt spełnia Państwa oczekiwania, istnieje możliwość jego odsprzedaży w korzystnej cenie. Stawki ustalamy indywidualnie, uwzględniając przy tym różne uwarunkowania.

3. Dostawa i montaż - naszych Klientów nie pozostawiamy samych z wynajętym sprzętem. Naszą rolą jest również szeroko rozumiana pomoc techniczna, obejmująca montaż i użytkowanie każdego łóżka, niezależnie od jego klasy i stopnia komfortu.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14