ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Wypozyczalnia lozek szpitalnych

Czasami po wyjściu ze szpitala nadal potrzebujemy rekonwalescencji i rehabilitacji, co wiąże się z koniecznością używania specjalistycznego łóżka. Z całą pewnością jest to znacznie wygodniejsza opcja, ale niestety zakup sprzętu medycznego nie jest małym wydatkiem. Na szczęście łóżko szpitalne z możliwością wielu regulacji można wynająć, miejscem znakomitym jest wypozyczalnia lozek szpitalnych.

 Wypozyczalnia lozek szpitalnych sposobem na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy

 W przypadku wystąpienia konieczności skorzystania ze sprzętu rehabilitacyjnego w warunkach domowych mamy do wyboru dwie opcje – kupić łóżko szpitalne na własność, co wiąże się niestety ze sporymi kosztami lub wynająć sprzęt medyczny. Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej wypożyczalni łóżek szpitalnych, dzięki czemu za niewielką opłatę miesięczną możliwe jest użytkowanie profesjonalnego i w pełni sprawnego sprzętu rehabilitacyjnego. Jest to bardzo duże ułatwienie i pozwala na uchronienie się przed nadwyrężaniem budżetu. Tym bardziej, jeśli potrzebujemy łóżka szpitalnego tylko na określony czas, a po rekonwalescencji stanie się ono zbędne. W przypadku wypożyczalni można w każdej chwili zwrócić wynajęte łóżko, nie martwiąc się przy tym koniecznością znalezienia na nie nowego nabywcy. Bardzo ważne jest oczywiście to, aby korzystać z usług sprawdzonych wypożyczalni, dzięki czemu dostawę dobrej jakości łóżka szpitalnego mamy zagwarantowaną.

Na wynajem łóżka szpitalnego warto zdecydować się w przypadku pacjentów po wypadku czy też z przejściowymi problemami z poruszaniem się. Wówczas korzystanie z takiego łóżka zapewni komfortowy sen oraz umożliwi łatwe wstawanie czy też zmianę pozycji. Na korzyść wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego przemawiają oczywiście atrakcyjne ceny wynajmu, bogactwo i różnorodność asortymentu oraz ograniczenie formalności do minimum. Co więcej, niektóre wypożyczalnie oferują możliwość wykupienia łóżka szpitalnego w trakcie wynajmu. W zależności od naszych potrzeb i możliwości finansowych, do dyspozycji mamy zarówno łóżka standardowe, jak również w wersji premium czy ekonomicznej. Tak szeroki wachlarz wyboru sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Nie brakuje modeli z możliwością regulacji wysokości całkowitej i poszczególnych jego elementów w sposób zdalny, czyli za pomocą pilota. Wysięgnik z trójkątem umożliwia samodzielne podniesienie się i zmianę pozycji, a barierki boczne chronią pacjenta przed upadkiem. Wynajęcie profesjonalnego łóżka szpitalnego jest korzystne zarówno dla pacjenta, jak i jego opiekuna. Pacjent może liczyć na wygodę i bezpieczeństwo, a osoba się nim opiekująca nie musi obciążać niepotrzebnie swojego kręgosłupa. Wypozyczalnia lozek szpitalnych zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy służą Państwu pomocą.

Wypozyczalnia lozek szpitalnych

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14