ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Rehavit - wypożyczalnia materacy przeciwodleżynowych

 

Choroba często pojawia się nagle, a walkę z nią, dla jak najlepszego efektu, trzeba zacząć od razu. Zakup sprzętu rehabilitacyjnego wiąże się z ogromnym wydatkiem, na który nie każdego stać. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych. Dzięki temu od razu otrzymuje się profesjonalny sprzęt, który po zakończeniu leczenia jest zwracany i przekazywany do wykorzystania przez kolejnych pacjentów. Wszystko to przy zachowaniu najwyższej jakości i wszelkich standardów sanitarnych. 

 
Oferta wypożyczalni 
 
Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych posiada szeroką ofertę sprzętu i akcesoriów. Do dyspozycji klientów oddane zostały dziesiątki propozycji, z których każda wyróżnia się profesjonalnym wykonaniem i spełnia najwyższe standardy. Produkty w ofercie pochodzą od renomowanych producentów, a ich skuteczność potwierdzają opinie specjalistów. Dostępny sprzęt został dobrany tak, aby komfort życia chorych mógł zostać z jego pomocą podniesiony do maksimum. Produkty będą odpowiednie dla osób w różnym wieku i z różnymi chorobami. Wszystkie sprzęty są łatwe w montażu i poręczne. Oferta zapewnia możliwość wynajmu na różne okresy. Wypożyczalnia zdaje sobie sprawę, że wybór odpowiedniego sprzętu dla osoby nieobeznanej w temacie może stanowić nie lada problem. Z tego powodu oferujemy pomoc w doborze, która zapewni idealne dopasowanie i pełną satysfakcję klienta. Ofertę wyróżniają atrakcyjne ceny, które stanowią nie lada konkurencję dla innych tego typu firm. 
 

Dlaczego profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny jest niezbędny dla chorego? 

 
Leczenie składa się z kilku faz. Już na początku choroby ważne jest, aby pacjent z problemami ruchowymi był odpowiednio stymulowany. Wypożyczalnia materacy przeciwodleżynowych gwarantuje sprzęt, dzięki któremu ciężar ciała pacjenta zostanie odpowiednio rozłożony, co bezpośrednio zapobiega powstawaniu odleżyn, czyli uszkodzeń skóry i tkanek spowodowanych przez długotrwały ucisk. To schorzenie szczególnie niebezpieczne dla osób starszych oraz o ograniczonej mobilności. Profilaktyka jest w tym przypadku bardzo ważna, ponieważ zaniedbane odleżyny wywołują ogromny ból i mogą prowadzić do powstania infekcji całego organizmu. Produkty w ofercie zapewniają również prawidłową wentylację i komfort temperaturowy. To szczególnie ważne nie tylko dla zdrowia pacjenta, ale również jego komfortu. Bez zapewnienia odpowiedniego sprzętu i tak trudna sytuacja związana z chorobą może pogorszyć się przez wystąpienie dodatkowych schorzeń. Profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny jest niezbędny również po zakończeniu pierwszej fazy leczenia. Pełny powrót do zdrowia jest często niemożliwy bez zapewnienia odpowiednich ćwiczeń ruchowych. Łóżka rehabilitacyjne ułatwiają pracę z terapeutą i pozwalają na wykonywanie dodatkowej pracy we własnym zakresie. Tylko dzięki zapewnieniu choremu odpowiedniego sprzętu rehabilitacja będzie przebiegać komfortowo i skutecznie.
 
Potwierdzają to opinie i zalecenia lekarzy. Do czasu pełnego wyzdrowienia chory powinien mieć zapewniony odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny. Potrzeby zmieniają się jednak w czasie, więc zakup jednego produktu może nie wystarczyć. Zdecydowanie lepiej jest wypożyczyć sprzęt na określony okres i po jego upływie dokonać weryfikacji aktualnych potrzeb pacjenta. W tym celu zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.
Wypożyczalnia materacy przeciwodleżynowych

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14