ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Wiele osób chorych, czy po przebytych wypadkach, urazach, potrzebuje skutecznej fizjoterapii, czyli działań mających na celu przywrócenie sprawności fizycznej. Fizjoterapia może obejmować masaże, hydroterapię, kinezyterapię (leczenie ruchem) oraz fizykoterapię, to znaczy elektroterapię (w skład której wchodzą leczenie zimnem, laseroterapia oraz pole magnetyczne). Wszystkie te działania wymagają użycia konkretnych sprzętów. Na szczęście obecnie nie trzeba ich od razu kupować, można je bowiem wypożyczyć.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Jest to miejsce, z którego sprzęt (posiadający swoje zastosowanie w terapii fizycznej) będzie niezbędny na oddziałach szpitalnych oraz w przychodniach i gabinetach rehabilitacyjnych. Będzie on mógł zostać wykorzystany także w gabinetach fizjoterapii czy też w sanatoriach. Wiele z urządzeń można także wypożyczyć do przeprowadzania ćwiczeń i zabiegów w warunkach domowych. Wszystko zależeć będzie od określonych potrzeb pacjentów. Wybrane przedmioty i urządzenia można wypożyczać na dowolny, ustalony indywidualnie okres. W naszej ofercie dysponujemy stołami do rehabilitacji, stołami do masażu (z opcją łamania leżyska i innymi dodatkowymi funkcjami) oraz bardzo wytrzymałymi kozetkami do fizykoterapii. Wypożyczyć można także rzeczy niezbędne do wykonywania różnego rodzaju ćwiczeń.

 

Fizjoterapia, sprzęt do masażu

 

Korzystający z fizjoterapii pacjenci borykają się z różnymi problemami, co oznacza, że przebyli np. uszkodzenie stawu, złamanie kości czy też urazy: czaszkowo-mózgowy albo rdzenia kręgowego. Fizjoterapia to także pomoc przy bólach kręgosłupa, przy osteoporozie i zmianach zwyrodnieniowych stawów. To także działania mające przynieść ulgę przy chorobach przewlekłych takich jak: stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, mózgowe porażenie dziecięce czy przy chorobie Parkinsona. Stąd też fizjoterapeuci potrzebują do wykonywania swojej pracy różnego rodzaju urządzeń. W naszej wypożyczalni sprzętu znaleźć można te niezbędne do fizykoterapii, to znaczy:
- aparaty do elektroterapii,
- aparaty do laseroterapii,
- aparaty do ultradźwięków,
- zestawy do magnetoterapii,
- lampy sollux,
- lampy do terapii światłem.


Są to sprzęty łatwe w obsłudze, które ułatwiają pracę i przynoszą pożądane efekty. Oferujemy także sprzęty potrzebne do hydroterapii, takie jak na przykład: wirówki do kończyn górnych i dolnych, wirówki do stóp i podudzi, maty masujące, ale też aparaty do masażu leczniczego (z różnego rodzaju końcówkami) oraz łazienkowe podnośniki. Sprawdzą się one we wszystkich miejscach wykonujących zabiegi przy użyciu wody. W wypożyczalni znaleźć można również przedmioty niezbędne w kinezyterapii, czyli między innymi osprzęt do kabin rehabilitacyjnych, szyny, materace do ćwiczeń, drabinki gimnastyczne, tory do nauki chodzenia i tablice do ćwiczeń manualnych. Wykonywanie zabiegów przy użyciu sprzętów z naszej wypożyczalni będzie proste, pozwoli na wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i sprawdzi się przy wielu jednostkach chorobowych.

fizjoterapia, masażu

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14