ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Potrzeba posiadania specjalistycznego łóżka rehabilitacyjnego pojawia się wtedy, kiedy w domu znajduje się osoba starsza lub niepełnosprawna, a także będąca w trakcie rekonwalescencji. Wychodząc naprzeciw tego typu oczekiwaniom naszych klientów oferujemy wypożyczenie łóżka szpitalnego, co stanowi alternatywę dla zakupu tego typu sprzętu.

 

Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie łóżka szpitalnego?

 

Osoby przewlekle chore, niepełnosprawne lub będące po wypadkach i w trakcie rehabilitacji zmagają się z ograniczonymi możliwościami ruchowymi, dlatego potrzebują specjalistycznej opieki, a łóżko medyczne pozwala ją lepiej zorganizować.
Takie właśnie łóżko dostępne jest w naszej wypożyczalni i jest ono elektryczne - tzn. sterowane za pomocą pilota. Dzięki temu nawet osoby starsze mogą bez problemu zmieniać pozycje, np. z leżącej na siedzącą i w ten sposób ułatwiać sobie wykonywanie różnych czynności. Samo sterowanie łóżkiem jest wygodne i proste i pozwala zadbać o komfort pacjenta na co dzień.
Co istotne, nasze łóżka rehabilitacyjne posiadają także podnoszone barierki, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla osoby leżącej. To istotne, ponieważ zwykła kanapa często nie posiada właśnie tego typu zabezpieczenia i wówczas pojawia się ryzyko, że osoba starsza lub niepełnosprawna może nieszczęśliwie upaść.

 

Wygoda i bezpieczeństwo

 

Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego jest często bezpieczniejszą opcją niż zakup. Z pewnością zaletą jest tutaj możliwość serwisowania go w ramach umowy, co daje klientom bezpieczeństwo i przekonanie, że w przypadku wystąpienia jakichkolwiek awarii nie są zmuszeni do szukania specjalisty, ale szybko otrzymają pomoc z naszej wypożyczalnia.
Zawsze dostarczamy do klienta w pełni sprawne łóżko, natomiast zdarzają się awarie - już w trakcie użytkowania. W takiej sytuacji zawsze proponujemy wymianę sprzętu na nowy lub też naprawę, dzięki czemu nasi klienci mają zapewniony spokój i nie muszą obawiać się o dyskomfort osoby, która korzysta z tego łóżka. To zdecydowanie bardziej praktyczne rozwiązanie niż w przypadku zakupu łóżka medycznego, ponieważ w takiej sytuacji gdy pojawi się awaria to wówczas o naprawę trzeba zadbać samodzielnie i często jest to dosyć stresujące i czasochłonne.

 

Wypożyczenie łóżka szpitalnego cena

 

Dla wielu osób cena kupna specjalistycznego łóżka szpitalnego jest bardzo wysoka, a ponadto nie zawsze jest ono potrzebne przez dłuższy okres, np. wówczas gdy potrzebuje go osoba, która jest obecnie w trakcie rehabilitacji, ale po pewnym czasie zapewne wróci do sprawności i łóżko nie będzie już potrzebne. Dlatego wynajem jest opcjonalnym wyborem i daje możliwość bezproblemowego zwrócenia łóżka do naszej wypożyczalni, nie martwiąc się o ewentualną sprzedaż czy też znalezienie miejsca dla nieużywanego mebla w mieszkaniu.

Decydując się na wynajem specjalistycznego łóżka medycznego w naszej wypożyczalni zapewniają Państwo bezpieczeństwo i komfort swoim podopiecznym na co dzień, a sami zyskują pewność, że maksymalnie dbają o ich zdrowie i samopoczucie.

wypożyczenie łóżka szpitalnego cena

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14