ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Jeśli wiemy, iż bliska nam osoba pozostająca pod naszą opieką po zakończeniu leczenia w jednostkach szpitalnych, będzie wymagała dalszej troskliwej opieki i leczenia już w warunkach domowych, nie wahajmy się – wypożyczmy specjalistyczne łóżko. Wypozyczenie łozka szpitalnego będzie z pewnością zbawienną koniecznością, i dla chorego, i dla jego opiekunów.

 

Dlaczego wypozyczenie lozka szpitalnego to najlepsza opcja?

 

W pierwszym, pełnym emocji poświęcenia i ofiarności wobec chorego, odruchu będziemy dążyć do zakupu łóżka, jak i wszelkich innych sprzętów rehabilitacyjnych. Doradzamy, iż nie jest to rozwiązanie tak oczywiste i konieczne, jakby się na pierwszy rzut oka zdawało.

Lepszym wyjściem, przy tymczasowym unieruchomieniu będzie wypożyczenie łóżka szpitalnego. Jeśli pacjent, po odpowiednich konsultacjach medycznych, rokuje, iż po kilku miesiącach powróci do częściowej choćby sprawności, umożliwiającej samodzielne poruszanie się, to wypożyczenie łóżka szpitalnego będzie o wiele bardziej ekonomicznym rozwiązaniem, aniżeli zakup nowego łóżka rehabilitacyjnego. Wiele wypożyczalni, takich jak znana na Śląsku i w Małopolsce Zachodniej firma REHAVIT, oferuje bowiem wypożyczenie łóżka szpitalnego, przy rozłożeniu kosztów na niewysokie i wygodne płatności miesięczne.

Wypożyczenie łóżka szpitalnego będzie nie tylko tańsze, ale też unikniemy kłopotów związanych z przeszukiwaniem przepastnych czeluści sklepów internetowych z nowym sprzętem rehabilitacyjnym. Tym samym odpadnie niebezpieczeństwo zakupu nieodpowiedniego modelu.

Doświadczeni pracownicy wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego doradzą nam także to, na jakiego typu wypożyczenie łóżka szpitalnego powinniśmy się nastawić. Istotne przy wyborze jest, czy chory może samodzielnie się poruszać, czy wstaje i jakimi funkcjonalnościami wypożyczane łóżko powinno się wykazywać. Ważne będzie tu, czy łóżko pozwala na zmianę pozycji, samodzielne podciąganie się chorego do pozycji siedzącej, czy będzie miało wbudowany napęd elektryczny. I nie mniej ważna kwestia bezpieczeństwa - czy łóżko będzie miało demontowalne, ale jednocześnie stabilne, boczne poręcze.Proponujemy, gdzie wypożyczyć łóżko dla chorego

 

Firma REHAVIT z Sosnowca należy do tych podmiotów w branży, które wykazać się mogą nie tylko długoletnim doświadczeniem, pomocnym przy zadowalającym wyborze sprzętu rehabilitacyjnego, lecz także do firm, które z pełną elastycznością podchodzą do potrzeb klienta. Gdy zdecydujemy się na wypożyczenie łóżka szpitalnego właśnie tam, z pewnością będziemy objęci kompleksową i troskliwą opieką. Wypożyczający ma bowiem zapewniony nie tylko darmowy dowóz łóżka do domu, lecz także szkolenie z obsługi i serwis w razie jakichkolwiek kłopotów ze sprzętem. Wypożyczenie łóżka szpitalnego nigdy nie było tak proste – wystarczy nawiązać współpracę przez formularz kontaktowy, znajdujący się na stronie REHAVITu.

Jeśli więc stoimy przed kwestią gdzie wypożyczyć łóżko dla chorego rozważmy wypożyczenie łóżka szpitalnego w firmie REHAVIT. To nie tylko opcja tańsza, ale szybsza i niosąca w pakiecie fachową, techniczną obsługę.

wypozyczenie lozka szpitalnego, gdzie wypożyczyć łóżko dla chorego

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14