ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wynajem łóżek kontakt 24h/7
+48 531-006-504

Kontuzja, choroba, operacja, wypadek czy podeszły wiek mogą wymagać długotrwałego unieruchomienia, aż do odzyskania sił i powrotu do zdrowia. Pacjent przebywający przez długi czas w pozycji leżącej potrzebuje specjalnego łóżka, które zapewni mu wygodę i bezpieczeństwo. Nie trzeba jednak nadwyrężać budżetu, aby kupić odpowiednie łóżko rehabilitacyjne i materac przeciwodleżynowy. Dużą oszczędnością pieniędzy będzie skorzystanie z usług wypożyczalni sprzętu medycznego.

 

Funkcjonalne łóżko rehabilitacyjne, czyli jakie?

 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego ma do zaoferowania szeroki wachlarz wyboru łóżek rehabilitacyjnych, materacy przeciwodleżynowych i wielu innych udogodnień dla pacjentów z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Wszystkie one ułatwiają życie i pomagają powrócić do zdrowia w komfortowych warunkach. Przy wyborze takiego specjalistycznego łóżka należy zwrócić uwagę na dodatki i mechanizmy, w które zostało wyposażone. Podstawowymi funkcjami łóżka rehabilitacyjnego są możliwość regulacji, poręcze boczne, wysięgnik z uchwytem i kółka jezdne z hamulcem. Z dodatkowych funkcjonalności warto wymienić materac przeciwodleżynowy, stolik przyłóżkowy, stojak na kroplówkę i uchwyt na kaczkę/basen. Przy wyborze łóżka medycznego należy mieć na uwadze rodzaj schorzenia pacjenta i jego potrzeby. Jeśli ma się ono stać na długi czas nieodzownym elementem życia chorego, to wówczas można najpierw wypożyczyć konkretny model łóżka, a jeśli okaże się ono odpowiednie i będzie potrzebne na dłużej, to warto zdecydować się na jego zakup. Z kolei przy krótkim czasie rekonwalescencji znacznie tańszym rozwiązaniem będzie wynajęcie łóżka na określony czas, które można oddać, gdy nie będzie już potrzebne. Po powrocie do zdrowia pacjenta, nie będzie trzeba martwić się tym, co zrobić ze zbędnym łóżkiem.

łózko rehabilitacyjne, materac przeciwodleżynowy

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Śląsku.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia

https://www.high-endrolex.com/14